image-preloader
Hakkımızda

Bizim İçin Kitap...

1997 yılında, o ilk kitabı satmamızın üzerinden uzun zaman geçti. İçimizdeki amatör ruhun coşkusu ile yolculuğa başladık ve birbiri üzerine eklediğimiz her deneyimde, karşılaştığımız her zorlukta ve gördüğümüz her fırsatta bize yardımcı olan gene o ruh oldu.Toplumuzdaki okuma bilincine katkıda bulunmak, bireylerin nitelikli eserlere ulaşmasını kolaylaştırmak ve edebiyatın, yazımın ve düşüncenin aslında hayatın ta kendisi olduğunu bilen dostlara ulaşabilmek için çok geniş ve seçilmiş bir altyapı oluşturmak için çalıştık.

Gelişimle Gelen Değişim…

Kendini yineleyen değil yenileyen bir marka olmak, mütevazı ruhu profesyonelce taşımak ve hatırlandığında kişinin yüzünde sıcak bir gülümseme yaratabilmekti amacımız. Köklerimize bağlı kalıp, bizi her zaman desteklediğini bildiğimiz dostlarımıza minnet duygumuzu gösterebilmemiz için her zaman olumlu değişim içinde olmaya kendimize söz verdik.

Cafe & Restaurant

Şehrin Kaçış Noktası...

Bu günlerde; en baştan beri aklımızda olan, planlarımızın içine dahil etmeyi beklediğimiz ve size doğru zamanda eksiksiz sunmak istediğimiz projemizi hayata geçirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. 22. yılımızda hem bizim hem de sizin için ferah bir nefes olmasını umduğumuz yeni "PAN Bookstore & Cafe" konseptini hayata geçiriyoruz.

Uzun süren bir hazırlık, araştırma ve tasarlama evresinin ardından İzmir'e yakışacak bu alanı oluşturarak "Bana ait bir yer" hissini yaşamanızı, lezzet ve dinginlik doyumuna burada ulaşmanızı hedefliyoruz.

Başlangıç & Gelecek

Farklı bir mecrayı kendi bünyemize adapte ettiğimiz, heyecanımızı size coşku ve kalite olarak yansıtmaya çalıştığımız bu başlangıçta uzun bir solukla büyük hedeflere ulaşmayı istiyoruz. Markamıza verdiğiniz değerin teşekkürünü projelerimizi üst üste büyüterek sunmayı ilke edindik.

Çıkış noktamızı ve vizyonumuzu bilen dostların, bizi yeni dostluklara taşıyacağını bildiğimiz için her zaman söyleyeceğimiz gibi...
Teşekkür Ederiz!

Rezervasyon

+90 (232) 369 1199 info@pankitabevi.com.tr Tuna Mahallesi Tiyatro Sokağı No:17/A Karşıyaka İZMİR